NAPISZ ZADZWOŃ

Dwa miejsca

Mnogość wyboru i smaku

Kuchnia

Hotel&Restauracja Magnolia to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Opieramy swoją kuchnię na naturalnych składnikach, bez wykorzystania sztucznych polepszaczy smaków. Pracownicy kuchni to osoby, z wieloletnim doświadczeniem oraz tradycjami, dzięki czemu nasze potrawy są tworzone z sercem.
Dzięki dwóm lokalom – bistro oraz express barze posiadamy ofertę dopasowaną do każdego. W bistro miejsce znajdą Ci, którym zależy na spokojnej, intymnej atmosferze przy klasycznych potrawach. W express barze natomiast odnajdą się Ci, którzy potrzebują szybkiego oraz pożywnego posiłku na dalszą część dnia. Dodatkowym atutem jest możliwość cateringu wyjazdowego. Wyposażyliśmy się w specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam obsługę cateringu do 100 osób jednocześnie.

Bistro

Każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia. Dlatego też dla naszych gości przygotowaliśmy miejsce, które daje możliwość zatrzymania się w miejscu, dla samego siebie.

Menu stworzone zostało na podstawie kuchni włoskiej. Dominują w nim smaki delikatne, aczkolwiek niesamowicie aromatyczne, która oparte są na produktach wysokich jakościowo, aby w pełni cieszyć się smakiem potraw. Nieodłącznym elementem tej kuchnia są makarony, jak i pizza, której ciasto z pewnością przywróci wspomnienia z podróży po włoskich szlakach, z lampką wina w ręce.

MENU
NAPOJE
ALKOHOL

INSALATA
PIZZA
POBIERZ MENU W PDF

A dla pospiesznych...

Express Bar

Gdy otwieraliśmy express bar zastanawialiśmy się, czy uda nam się połączyć wysoką jakość dań, z możliwością szybkiego jedzenia. Na podstawie opinii naszych gości, okazało się to jak najbardziej możliwe!

Express bar pozwala naszym gościom na dowolne skomponowanie posiłku, w oparciu o aktualnie dostępne potrawy w bemarach. Umożliwia to dopasowanie swojego dania do naszych własnych potrzeb, z jednoczesnym zachowanie odpowiednich dla nas proporcji. Dodatkowo dzięki codziennej zmianie potraw, nasi klienci nie odczują znużenia na swoich talerzach podczas częstych wizyt.

CODZIENNIE NOWE MENU
NAPOJE
ALKOHOL
DANIA NA WYNOS
DANIA NA WAGĘ
CENA: 3,20/100g

Dodatkowo...

Imprezy okolicznościowe

Nie zapominamy o tym, z czego się wywodzimy. Dzięki sali bankietowej, jak i restauracyjnej jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksową obsługę eventu dla maksymalnie 300 gości.

Stale współpracujemy z najlepszymi fotografami, zespołami, dostawcami w okolicy, co pozwala nam na zagwarantowanie 100% zadowolenia z przeprowadzonego u nas wydarzenia.

URODZINY
ROCZNICA
ZARĘCZYNY
CHRZEST

KOMUNIA
STYPA
WESELA

POWIADOM MNIE O WYDARZENIACH

Galeria

Kontakt

Kuziennicza 14
59-400 Jawor

Bar szybkiej obsługi:
76 871 14 30


Recepcja hotelowa:
734 800 008

kontakt@magnoliajawor.pl

NAPISZ ZADZWOŃ